Artykuły

Dlaczego powinno się kupić kosz na brudne pieluchy?

Na ogół w czasie czekania na narodziny dziecka zazwyczaj rozpoczynają się intensywne prace nad stworzeniem całkowitej wyprawki noworodka. Niekiedy jest to rozciągnięty na etapy szereg wielu zakupów, wszystkie zakupy są dogłębnie sprawdzane pod względem funkcjonalności. Okazuje się również, że wyprawkę nabywa się na samym końcu. Są to zakupy szybkie, jest niedobór czasu na wnikliwe przemyślenia, lub porównania. Łatwo wówczas o błąd albo przegapienie jakiegoś ważnego artykułu z wyprawki. W takim razie postanowiliśmy przedstawić parę ważnych cech kosza na brudne pieluchy, który jest od dawna kluczowym elementem wyprawki

Dlaczego powinno się kupić kosz na brudne pieluchy?

Co spakować do samolotu?

Co można spakować do samolotu? Kiedy zbliża się czas wakacji przeważnie ogarnia nas stan euforycznych przygotowań do urlopu. Pragniemy zaplanować wszystkie atrakcje turystyczne, niekiedy eksplorujemy mapy i foldery biur podróży. Ale kiedy już uda nam się wybrać interesujące miejsce destynacji rozpoczynamy planowanie naszego bagażu. Osobliwie dla tych, którzy wybierają się po raz pierwszy w podróż samolotem, spakowanie bagażu podręcznego to nie lada wyzwanie. Poza tym warto nadmienić, iż przewoźnicy mają swoje wewnętrzne statuty, które czasem się od siebie różnią. Jeśli więc lada dzień wylatujesz na urlop, zapoznaj się z naszym poradnikiem, radzimy, jakim sposobem poprawnie spakować bagaż podręczny do samolotu.

Co spakować do samolotu?

Sitte.pl wspiera kampanię „przeMoc w rodzinie”

Przemoc w rodzinie. Do niedawna sprawa, o którym nikt nie chciał głośno mówić. Zakłopotanie, niezrozumienie, samolubstwo bądź myślenie stereotypami. Lepiej jest zamykać oczy na prawdziwe problemy, zwłaszcza, kiedy wydaje się, że nas nie dotyczą. Przemoc w rodzinie jest tematem ogólnospołecznym. Jej przyczyny są na wskroś zakorzenione w często powiązanych ze sobą przyczynach ekonomicznych, psychologicznych, lub kulturowych. Bagatelizowanie przemocy w rodzinie, brak skutecznego poparcia ze strony społeczeństwa powoduje, że sprawa stale się zwiększa i wywołuje nieodwracalne szkody.To dlatego Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium” rozpoczęło projekt „przeMoc w rodzinie”, która nie tylko kieruje atencjęna istnienie problemu przemocy w rodzinie, ale przede wszystkim pokazuje drogę poszukiwania pomocy dla rodzin których dotyka przemoc.

Sitte.pl wspiera kampanię „przeMoc w rodzinie”

Przeprowadzka - ile kosztuje?

Osoby zmieniające lokal mieszkalny bez wątpienia mają wielki problem z oszacowaniem kosztów przeprowadzki. Postanowiłem więc napisać artykuł zawierający parę cennych wskazówek które ułatwią wycenę kosztów przeprowadzki.

Przeprowadzka - ile kosztuje?

Ciekawe wakacje w domu

Okres wakacji to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu całego roku. Dzieje się tak ze względu na możliwość wyjechania na zapracowany relaks.

Ciekawe wakacje w domu

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image