Artykuły

Sitte.pl wspiera kampanię „przeMoc w rodzinie”

Przemoc w rodzinie. Do niedawna sprawa, o którym nikt nie chciał głośno mówić. Zakłopotanie, niezrozumienie, samolubstwo bądź myślenie stereotypami. Lepiej jest zamykać oczy na prawdziwe problemy, zwłaszcza, kiedy wydaje się, że nas nie dotyczą. Przemoc w rodzinie jest tematem ogólnospołecznym. Jej przyczyny są na wskroś zakorzenione w często powiązanych ze sobą przyczynach ekonomicznych, psychologicznych, lub kulturowych. Bagatelizowanie przemocy w rodzinie, brak skutecznego poparcia ze strony społeczeństwa powoduje, że sprawa stale się zwiększa i wywołuje nieodwracalne szkody.To dlatego Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium” rozpoczęło projekt „przeMoc w rodzinie”, która nie tylko kieruje atencjęna istnienie problemu przemocy w rodzinie, ale przede wszystkim pokazuje drogę poszukiwania pomocy dla rodzin których dotyka przemoc.

Sitte.pl wspiera kampanię „przeMoc w rodzinie”

Przeprowadzka - ile kosztuje?

Osoby zmieniające lokal mieszkalny bez wątpienia mają wielki problem z oszacowaniem kosztów przeprowadzki. Postanowiłem więc napisać artykuł zawierający parę cennych wskazówek które ułatwią wycenę kosztów przeprowadzki.

Przeprowadzka - ile kosztuje?

Ciekawe wakacje w domu

Okres wakacji to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu całego roku. Dzieje się tak ze względu na możliwość wyjechania na zapracowany relaks.

Ciekawe wakacje w domu

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image