Artykuły

Start w e-biznesie - wyzwanie czy przyjemność?

Czy myślisz o posiadaniu swojego interesu, jaki może funkcjonować w całą dobę? Okazuje się, że w dzisiejszych czasach transfer działalności do internetu to drogę do zwycięstwa. Jednak czy w istocie jest to karkołomne zadanie? Przyjrzyjmy się temu bliżej, rozważając inspirujące pytania i kreatywne pomysły.

Start w e-biznesie - wyzwanie czy przyjemność?

Profesjonalny audyt projektów unijnych - jak podnieść wiarygodność projektów i organizacji?

Unia Europejska proponuje sporo projektów finansowych, które są osiągalne dla organizacji, instytucji i przedsiębiorstw w celu wspomagania rozwoju i realizacji projektów. Jednak, by zdobyć finansowanie, trzeba przebyć przez procedurę ewaluacji i oceny projektu, oraz zagwarantować odpowiednie zarządzanie i kontrolę. W tym celu, wiele organizacji korzysta z usług jednostek oferujących wprawne audyty projektów unijnych.

Profesjonalny audyt projektów unijnych - jak podnieść wiarygodność projektów i organizacji?

Projekt unijny - istotne kroki w procesie przygotowania i realizacji

Pisanie projektów unijnych to procedura przygotowania specyfikacji projektowej, jaka jest wymagana do ubiegania się o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Proces ten wymaga od jednostki posiadania wiedzy odnośnie do programów finansowych, wymagań i kryteriów oceny projektów jak również kompetencji do właściwego opisania programu.

Projekt unijny - istotne kroki w procesie przygotowania i realizacji

W jaki sposób odszukać nową pracę?

Odszukanie nowej pracy może być kłopotliwe jak również wymagające, wyjątkowo w dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy jest niezmiernie rywalizujący. Niemniej jednakjest kilka sposobów, jakie można zużyć, żeby zagwarantować sobie zwycięstwo. Warto też być przygotowanym na spotkania kwalifikacyjne i posiadać wiedzę, jakich pytań można oczekiwać od rekruterów, ażeby podwyższyć swoje szanse na pozyskanie wymarzonej pracy. Szukanie pracy może być zawiłe, ale z okruszyną cierpliwości i konsekwencji można znaleźć kapitalne stanowisko, które jest odpowiednie do naszych umiejętności i preferencji. Egzystują różnorodne drogi, które mogą pomóc w znalezieniu nowej pracy. Przedstawiamy 5 sposobów, jakie warto przemyśleć:

W jaki sposób odszukać nową pracę?

Skuteczna realizacja projektów unijnych

Z wykorzystaniem Funduszy Europejskich zostało sfinalizowanych wiele projektów. Sprawnie skończony projekt potrzebuje jednakże porządnego przygotowania i oraz wykonania mnóstwa działań mających na celu przeprowadzenie wszystkich instrukcji wynikających z umowy o dofinansowanie. Jak sprawnie zarządzać projektem? Kto może zostać beneficjentem? Gdzie znaleźć rzetelne doradztwo projektowe? Jak umożliwić sobie rzetelną realizację umowy? Podajemy parę rad dla Beneficjenta.

Skuteczna realizacja projektów unijnych

Jak zarobić pracując w domu

Istnieje duże grono osób, które chcą zarabiać pieniądze bez przymusu częstego wychodzenia z domu. Dotyczy to zwłaszcza osób z niepełnosprawnością, matek wychowujących małe dzieci i osób, które rezydują w oddaleniu od miasta.

Jak zarobić pracując w domu

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image