Artykuły

Bezpieczna podróż - elementy podstawowego wyposażenia samochodu w Polsce

W naszym kraju, podobnie jak w większości krajów posiadanie auta jest prawie potrzebne dla wielu osób. Niemniej jednak, z wyjątkiem samego pojazdu, jest parę kluczowych elementów, które muszą znajdować się w każdym wozie, mając na celu tak samo bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy. W tym artykule prezentujemy istotne wyposażenie pojazdu, jakie pożądane byłoby mieć nieustannie pod ręką.

Bezpieczna podróż - elementy podstawowego wyposażenia samochodu w Polsce

Parę rad dla zdających egzamin na prawo jazdy

O egzaminie na prawo jazdy krążą rozmaite historie. Zazwyczaj powiada się, iż zdanie za pierwszym podejściem to niemożliwe osiągnięcie. Bezspornie to sam moment egzaminu wyzwala potężny stres i zdenerwowanie. Należy dobrze opanować wszystkie reguły ruchu drogowego, przezornie kierować autem i być czujnym w sytuacji nieostrożności innych kierowców. A poza tym wciąż pojawiają się słuchy o surowych egzaminatorach, czy innych nieprzychylnych okolicznościach. Co zrobić, ażeby zdać prawo jazdy za pierwszym razem?

Parę rad dla zdających egzamin na prawo jazdy

Podstawowe wyposażenie dla motocyklisty

Najczęściej wiosna jest znakomitym czasem na odkrycie swojej pasji do motocykli. Wprawdzie piękne okoliczności natury nie stanowią najważniejszego powodu do tego, by wsiąść na motor, zdecydowanie to właściwy czas, żeby dobrze poczuć maszynę i przyswoić wszystkie reguły bezpieczeństwa. Bezsprzecznie jazda motocyklem zapewnia miłe wrażenie wolności, jednak potrzebuje określonego przygotowania i zaopatrzenia. Szczególnie każdy początkujący motocyklista ma obowiązek zapoznać się z listą niezbędnych akcesoriów, jakie są potrzebne dla utrzymania bezpieczeństwa w czasie jazdy motocyklem, tak samo w mieście, jak i w terenie.

Podstawowe wyposażenie dla motocyklisty

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image