Cztery plusy kupna mieszkania deweloperskiego

Cztery plusy kupna mieszkania deweloperskiego

Marzeniem każdego z nas jest nabycie mieszkania. To bezsprzecznie jedna z najważniejszych inwestycji życiowych. Nie zawsze możemy nagromadzić pełną kwotę, z tej przyczyny posiłkowo staramy się o kredyt na mieszkanie. To jeszcze bardziej powoduje, iż mówimy tu o ważnej decyzji, która związuje nas czasem na długie lata. Z uwagi na duże kwoty pragniemy, aby kupione przez nas lokum spełniało nasze wszelkie wymagania. W związku z tym wcześniej wskazane jest uważnie wyszczególnić czego oczekujemy. Czy nasze wymagania zdoła doścignąć kupno mieszkania z rynku pierwotnego?

Przed podpisywaniem jakiekolwiek umowy należałoby się zastanowić jaki metraż będzie dla nas właściwy. Mając rodzinę niewątpliwie ważny będzie dla nas rozkład mieszkania. Prócz tego należy przeanalizować sporo innych pytań, przykładowo czy pragniemy mieć balkon lub garaż. Dla niejednego z nas znacząca jest też lokalizacja, wskutek której możemy mieć krótszą drogę do miejsca pracy czy nasze pociechy prędzej dotrą do szkoły. W rzeczy samej na rynku mieszkań używanych wyszukamy mnóstwo ofert. Powinno się natomiast zauważyć, że niejednokrotnie takie mieszkania wymagają remontu, ponieważ ani trochę nie przystają choć w paru procentach naszego wyśnionego mieszkania. W inny sposób prezentuje się to w momencie, gdy interesują nas mieszkania deweloperskie. Dlaczego wskazane jest zainwestować w takie rozwiązanie? W dalszej części artykułu zoczysz argumenty, za sprawą których przekonasz się do tego pomysłu.

  1. Możność dostosowania lokum do własnych potrzeb.Podstawową wartością zakupu mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, że możemy je zorganizować wedle osobistych upodobań. Do naszej wytycznej jest lokum w stanie surowym, a to oznacza tylko jedno – nieograniczone możliwości. Istotne jest także to, iż nie mamy do czynienia z gruntownym remontem. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego musimy wpierw skuwać stare płytki, pozbyć się wszelkich rzeczy, które się nam nie podobają. Takie działania zabierają dużo czasu i wymagają ponadplanowych inwestycji. W przypadku mieszkania deweloperskiego na wstępie możemy przystępować do zasadniczych prac.
  2. Własne miejsce parkingowe.Dla niejednego z nas coraz istotniejsza staje się idea dysponowania własnym miejscem parkingowym. W końcu żyjemy w czasach, gdzie na jedno domostwo wypada niekiedy więcej niż jeden samochód. Dlatego w trakcie kupna nowego mieszkania ważną rolę odgrywa ten wątek. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że parkingi są przepełnione, a wyszukanie czasami skrawka ziemi do zostawienia auta graniczy z cudem. Szczęśliwie kupno mieszkania od dewelopera w na ogół powoduje, iż to miejsce parkingowe możemy pozyskać w gratisowo!
  3. Ładne osiedle.Deweloperzy świetnie zdają sobie sprawę, że w często nie wystarczy miec w ofercie mieszkań z najwyższej półki. Ewentualni nabywcy kierują obserwację dodatkowo na inne rzeczy, a w tym wzmiankowane już miejsce parkingowe. Oprócz tego istotna będzie dla nas zaaranżowanie osiedla. Mile widziane są miejsca, gdzie nieopodal jest zieleniec. Spacerując możemy skorzystać z ławeczek, a nasze dzieci mogą pobawić się na placu zabaw. Potrzebujemy aby okolica, wokół nas będzie zachwycająca i zielona. Dokładnie to gwarantują nam deweloperzy. Dzisiaj mieszkania wznoszone są na nowoczesnych osiedlach, które mogą zrealizować żądania zarówno młodszych jak i starszych osób. Świetnie odnajdą się tu również rodziny z dziećmi.
  4. Świetna lokata środków.Nabywając mieszkanie z rynku pierwotnego trzeba uświadomić sobie, że wykonuje się nadzwyczaj dobrą inwestycję na przyszłość. Jeżeli w następnych latach będziesz potrzebował je wystawić na sprzedaż to na pewno otrzymasz taką kwotę jaką sobie ustanowiłeś na początku. Dodatkowo bardzo interesująco wygląda zamysł na wynajęcie takiego mieszkania. W tym wypadku również nie powinieneś skarżyć się na niedostatek zainteresowania. Zważywszy na wspomniane wyżej udogodnienia takie mieszkania zlokalizowane na atrakcyjnych osiedlach są wybitnie chętnie nabywane.

W konkluzji, mieszkania od dewelopera potrafią dotrzymać pola wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie wyjątkowego mieszkania na atrakcyjnym osiedlu z prywatnym miejscem do parkowania to Twój wybór powinien paść na rynek pierwotny. Tak w zasadzie starczy, że wybierzesz biuro deweloperskie z doświadczeniem, by móc wypełnić swoje marzenia.

Inne artykuły

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image