Schody ozdoba każdego domu

Schody ozdoba każdego domu

Schody to nie tylko struktura o znaczeniu funkcjonalym. Schody mogą również być istotną atrakcją domu, dodają mu charakteru. Powinny komponować się z niewielkimi pomieszczeniami, nie ograniczając wolnej przestrzeni.

Na rynku istnieje zapotrzebowanie na firmy świadczące usługi całościowe z dostawą, od pomiaru do montażu, zarówno schodów jak i balustrad. Doceniany przez klientów będzie także kontakt z architektem, z artystą, który stworzy schody doskonałe, właśnie do naszego domu, schody i balustrady na wymiar. Nie ulega wątpliwości, że tańsze są schody z katalogu, z gotowych elementów, jednakże czasami chcemy, aby były niepowtarzalne, tylko dla nas.

Na jakie schody oraz balustrady się zdecydować? Jakie schody, jaki typ - kręte, bolcowe, zabiegowe, proste, ażurowe i z podstopniami, a być może dywanowe. Schody mogą być lewo - bądź prawoskrętne. Z czego mają być wykonane, który budulec można wykorzystać, lite drewno, czy metal. Jakie elementy schodów powinny być drewniane, a które wykonane z metalu. Równie ważne dycyzje trzeba podjąć przy wyborze balustrad. Można dokonać wyboru z oferty balustrad z drewna i osiągających coraz to większą popularność - balustrad metalowych. Nowoczesne Balustrady stalowe charakteryzują się niezmiernie wysoką wytrzymałością na warunki zewnętrze, są solidne i wyglądają elegancko, można je integrować z drewnem, jak również szkłem.

Inne artykuły

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image