Żeglarska przygoda houseboutem

Żeglarska przygoda houseboutem

Nic naprawdę nie uspokaja, jak prawdziwy odpoczynek wśród przyrody. głusza, spokój, delikatna bryza, niedaleko świergoty ptactwa. A dookoła szum fal, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla wielu zapracowanych rodaków to szczyt marzeń. Przeważnie ładujemy się w samochód i jedziemy gdzieś na przepełnione plaże najbliższego pojezierza. Bieganina, sprzeczki o miejsce na leżak, zgiełk, znacząca odległość do hotelu, nic, co wolno nazwać pełnym luksusem. A gdyby dysponować taki spokój każdego dnia? Wykorzystywać z powabów pięknej przyrody, dostrzegać nowe ciekawe zakątki, a jednocześnie zagwarantować sobie tak wygodne okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy nawet czarter houseboata zapewni nam zaspokojenie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to szczególna łódź. Została zaprojektowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom pełnej wygody i funkcjonalności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, aby ich elegancki wystrój jak również wysokiej jakości wyposażenie odpowiadały standardom praktycznego i ładnego niewielkiego mieszkania. Oprócz tego pospołu z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano też strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można ustawić leżaki i podziwiać śliczne krajobrazy naokoło. Z bezsprzecznie można oznajmić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie oczekiwania ewentualnego konsumenta.

Zalety odpoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest odpowiedni do całorocznego zamieszkania, daje totalną autonomię w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu kolosalną radość z zamieszkania na łodzi odbierają zarówno pasjonaci slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, jakie oferuje Eco Boats https://eco-boats.eu są wyposażone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy więc zatrzymać się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać uroczą okolicę. Wolno zatem śmiało stwierdzić, iż żeglując houseboatem jesteś niezależny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest niezmiernie intuicyjne i nie wymaga osobliwych wprawy. Jednakowoż w https://eco-boats.eu można wypożyczyć houseboata wraz z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też określić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej nagminne staje się odkrywanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Żeglowanie houseboatem dopuszcza możność ciągłego obcowania z naturą i to w niezmiernie swobodnym charakterze. Można albowiem podziwiać czar mijanych widoków z pokładu łodzi, i dodatkowo jest możliwe, by zejść na ląd i przechadzać się pośród zieleni.

Warto napomknąć, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, iż spełniają wysokie wymagania ekologiczne, a równocześnie są niedrogie w eksploatacji.

Rejs houseboatem zatem to wyśmienita możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Warto już zastanowić się o tym, jak zaplanować majówkę albo wakacje. A może w kompletnie pierzchnąć od zgiełku miasta i przenieść się na łódź?

Inne artykuły

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image