Sklep internetowy vs sklep stacjonarny

Sklep internetowy vs sklep stacjonarny

Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Wiele sklepów stacjonarnych decyduje się na założenie strony internetowej www, dlatego, że może w ten sposób dotrzeć do większej grupy nabywców. Natomiast my będziemy mogli robić zakupy o wiele szybciej a także bez wychodzenia z domu. Jest natomiast grupa produktów, które wciąż wolimy kupować w sposób tradycyjny. Taką jedną z grup jest odzież. Ale czy zakup ubrań online nie jest bardziej opłacalne?

dużą obawą jest to, że zamówiony wyrób będzie w kiepskim rozmiarze albo taki, który nie będzie dobrze na nas pasować. Zazwyczaj przed ubraniem określonej rzeczy zdaje nam się ona odpowiednia, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z z tego jak się w niej prezentujemy. Należy jednakże wiedzieć, iż zamawiając ubrania w sklepie internetowym, możemy je odesłać w ciągu 2 tyg. Najczęściej taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Umożliwia to spokoje włożenie na przykład koszulki w mieszkaniu oraz odesłanie jej lub zamiana na coś innego, w momencie gdy okaże się za duża lub za mała.Ciuchy, które możemy nabyć w sieci, częstokroć są tańsze niż te w tradycyjnych sklepach. Dzieje się tak dlatego, że tego typu rozwiązanie generuje o wiele mniej kosztów. Właściciel strony internetowej, opłaca o wiele mniejszą liczbę zatrudnionych, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, o wiele mniejsze są również media i tym podobne.

Zdecydowanie większy jest także asortyment. Można przebierać spośród wielu ofert, wynajdowanie ciuchów jest bardziej komfortowe oraz sprawniejsze, aniżeli w tradycyjnym butiku. Nie musimy się też zamartwiać, że ktoś zwinie nam coś sprzed nosa. Jeśli widzimy, iż brakuje jest określonego towaru, będziemy mogli ustawić powiadomienie, które zostanie nam przesłane na skrzynkę email, w momencie gdy towar pojawi się na stronie po raz kolejny.Jednym z kłopotów dla kontrahenta często może być kwota dostawy. Niekiedy przewyższa wartość zakupionego produktu. Dużo sklepów ecommerce proponuje jednak darmową dostawę powyżej określonej kwoty, a niekiedy jest ona darmowa dla każdego zamówienia. Posiadamy także opcję wyboru dostawy zamówienia. Cena odbioru naszego zamówienia w określonym punkcie na przykład w ruchu, wynosi około sześć pln. Najwięcej kosztuje dostawa zamówienia pod same drzwi przez kuriera, mniej więcej 10-12 pln.

Zaufane sklepy do sprzedaży on-line regularnie informują nas o statusie naszej przesyłki. Doręczenie zajmuje de fakto niewiele czasu, otrzymanie przesyłki po paru dniach to w teraźniejszych czasach już rzadkość. Zwykle już po maksymalnie dwóch dniach można cieszyć się nowymi spodenkami albo kurtką.

Z pewnością warto rozważyć, czy nie rozpocząć kupować odzieży przez sieć. Pozwoli to na sprawniejsze a także komfortowe zakupy, ale również zaoszczędzenie własnego czasu i gotówki.

Inne artykuły

Redakcja

ul. Bursztynowa 31, Lublin

tel: +48 606 28 10 23

e-mail: horizon@sitte.pl

Image